بیلبورد دعوت به شناخت پیامبر در شیکاگو

یک جمعیت اسلامی در شهر شیکاگوی آمریکا، یک ماه پس از نصب بیلبوردی اهانت‌آمیز علیه حضرت «محمد صلی الله علیه و آله» در ایالت ایندیانا، بیلبورد جدیدی را برای دعوت از مردم به شناخت پیامبر اسلام بالا برند.

این بیلبورد با عنوان «انسان راستگو» از مردم دعوت می‌کند که با تماس با این جمعیت اسلامی، حقایق را در مورد پیامبر خدا بدانند و یک کتاب رایگان از زندگینامه پیامبر اسلام دریافت کنند.

نصب این بیلبورد در راستای کمپین شش هفته‌ای جمعیت «گین پیس» است که با هدف آشنایی بیشتر مردم با حضرت «خاتم الانبیاء صلی الله علیه و آله» راه‌اندازی شده و تا ۸ مرداد ماه ادامه خواهد یافت.

این کمپین با هدف مقابله با احساسات منفی علیه اسلام، پیامبر اسلام و مسلمانان راه‌اندازی شده است.

بر روی این بیلبورد نوشته شده که همه می‌توانند برای سؤال در مورد حضرت «محمد صلی الله علیه و آله» یا اسلام تماس بگیرند و بیوگرافی پیامبر اسلام را به‌طور رایگان دریافت کنند.

ارسال ۱۵۰۰ کارت پستال در مورد رسول خدا و ساخت ویدئویی تبلیغاتی در مورد ایشان و انتشار آن در رسانه‌های اجتماعی نیز از دیگر اقداماتی است که در راستای این کمپین انجام گرفته است.

سازمان دهندگان این کمپین خشونت‌های ضد اسلامی را عامل اصلی آغاز این فعالیت‌ها اعلام کرده اند.

گفتنی است، بنابر اعلام پژوهشگران دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، جرائم ضد اسلامی در آمریکا از سال ۲۰۱۵ تاکنون ۷۸ درصد افزایش یافته است.