چهار کودک جلاد داعش سر چهار نفر را بریدند

گروه تروریستی داعش به تازگی ویدئویی را از چهار کودک جلاد خود منتشر کرده است که پس از خواندن بیانیه‌ای چهار نفر را سر می‌برند.

در این ویدئو منتشر شده که محل وقوع این جنایت در آن شمال عراق عنوان شده این چهار کودک که ظاهراً ۱۰ تا ۱۲ ساله هستند چهار نفر را که به ادعای جاسوسی سر می‌برند.

در این ویدئو چهار کودک جلاد با نام‌های «ابوبکر الترکمانی» به زبان عربی، «قتاده فارسی» به زبان فارسی، «خطاب روسی» به زبان روسی و «عمر فاروق ترکی» به زبان ترکی صحبت می‌کنند.

قتاده فارسی که گروه تروریستی داعش مدعی است این کودک ایرانی است پیش از سر بریدن فرد متهم به جاسوسی می‌گوید: ای رافضه مشرکین بدانید که جنگ شما بر علیه مجاهدان هیچ نفعی برای شما نخواهد داشت. در انتظار ما باشید. شما و جاسوسانتان!

در ادامه این کودک که رنگ پوستش سبزه است و در مقایسه با سه کودک جلاد دیگر جثه کوچکتری برخوردار است سر متهم را با چاقو از بدنش جدا می‌کند.

گروه تکفیری داعش در این ویدیو مانند همیشه با تهدید دیگر کشورها تأکید می کند که عملیات بیشتری را در دنیا انجام خواهد داد.

پیشتر نیز داعش ویدیوهایی را از کودکان جلاد خود منتشر کرده است.

این گروه تروریستی در اردوگاه های خود با شستشوی مغزی کودکان آنان را برای ارتکاب انواع جنایت‌ها آماده می‌کند.

شکست‌های سنگین داعش در عراق و سوریه و فرار و یا کشته شدن شمار قابل توجهی از عناصر این گروه تروریستی، باعث شده است که داعش در مقایسه با گذشته بیشتر از کودکان آموزش دیده خود استفاده کند.