اعدام وحشیانه ۱۵ اسیر به شیوه داعشی

«اخطار دیدن این عکس به همه توصیه نمی‌شود»

«اخطار دیدن این عکس به همه توصیه نمی‌شود»

گروه تروریستی داعش ویدئویی از جنایت جدید خود در کرکوک منتشر کرد که در آن ۱۵ نفر از مردم عراق را به طرز فجیعی اعدام کرده است.

در این فیلم که زمان آن ۱۲:۲۴ و با عنوان جزاء خائنین منتشر شده داعش این افراد را به اتهام جاسوسی و همکاری با حکومت، ارتش و الحشد الشعبی عراق اعدام می‌کند.

در بخش اول این ویدئو چهار نفر از مردم عراق با نام‌های «حسین احمد علی شیخان البجاری»، «ربیع حمید عبدالله صالح الجبوری»، «علی شلال عبدالرزاق العبیدی»، و «ذنون احمد یونس حمد الجمیلی» به کنار یک رودخانه آورده شده و به دست جلادان داعش سر بریده شدند.

در دیگری از این فیلم پنج شهروند عراقی به نام‌های «وعد حمد خلف صالح الجبوری»، «احمد عطیه محمد العکیدی»، «خالد ابراهیم شحان علاوی»، «ثائر محمد حسین الجبوری» و «وسام فرمان صالح» به دست جلادان داعش و به وسیله اسلحه کلت از پشت سر هدف قرار داده شده و به شهادت رسیدند.

تروریست‌های تکفیری داعش در ادامه سه جوان عراقی به نام‌های «قاسم احمد محمد سردی»، «سعدون یوسف عبدالجبوری» و «حسین علی محمد صالح الجبوری» را به تفنگ از پشت سر اعدام کردند.

«سفیان خیرالله احمد حسین الجبوری» سیزدهمین جوان عراقی بود که در این فیلم اعدام شد. تروریست داعشی که وی را بر روی یک دیوار آویزان کرده بود از راه دور هدف قرار داد و به شهادت رساند.

در ادامه «دخیل حسین محمد سلطان الجمیلی» یکی دیگر از جوانان عراقی به دست یکی از جلادان داعش سر بریده شد.

آخرین قربانی داعش نیز «مهند احمد عبدالله حمود» بود که داعش وی را مجبور کرد با استفاده از خون دخیل حسین بر روی دیوار عبارت جزاء الخائنین را بنویسد و خود وی نیز با چاقو سر بریده شد.

جنایت انتقامی و هولناک داعش از اسیران خود در حالی است که نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق با آزادسازی بیش از ۹۰ درصد از شهر موصل قرار دارند.

تروریست‌های داعش برای جبران تلفات سنگین خود از شهروندان و اسرا انتقام می‌گیرند.

عملیات آزادسازی موصل از ۱۷ اکتبر (۲۶ مهرماه) گذشته، از شش محور آغاز شده و نیروهای عراقی طی روزهای اخیر توانسته‌اند وارد شهرک‌ها و محله‌های حومه موصل در بخش شرقی شهر شوند.

عراق از ۱۹ خرداد ماه سال ۹۳ تاکنون با بحران ناشی از اشغال مناطق زیادی از شهرهای شمال و غرب خود از سوی گروه تروریستی داعش روبرو بوده است. در چند ماه اخیر نیروهای مردمی و ارتش عراق موفق شده‌اند چند شهر این کشور از جمله الرمادی، تکریت و فلوجه را از دست تروریست‌های تکفیری داعش آزاد کنند.