آزادی عضو ارشد گروه تروریستی «سپاه صحابه» دستاورد نائب امام جماعت مکه در پاکستان

همزمان با سفر نائب امام جماعت کعبه به پاکستان، دادگاه حکم آزادی «مفتی عمران معاویه» یکی از سران گروه تروریستی سپاه صحابه را صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری دیده بان شیعه از یک منبع موثق در پی سفر جنجال برانگیز «صالح ابن ابراهیم» نائب امام جماعت کعبه به پاکستان که به منظور شرکت در سالگرد تاسیس حزب افراط‌گرای «جمعیت علمای اسلام» انجام شده است، دادگاه پاکستان در اقدامی تامل برانگیز دستور آزادی یکی از سران گروه تروریستی-تکفیری سپاه صحابه را صادر کرد.

این اقدام در حالی است که کشته شدن حداقل چهار شیعه به صورت مستقیم توسط این سرکرده گروه تروریستی سپاه صحابه برای دادگاه به طور قطع اثبات شده است.

چندی قبل مسئولان «جمعیت علمای اسلام» از سران گروه تروریستی تحریک طالبان پاکستان در خواست کرده بودند که به آنان ملحق شوند.

مدتها پیش از سفر نائب امام جماعت کعبه و وزیر امور مذهبی سعودی پیش بینی می‌شد که حضور آنان در پاکستان سبب تقویت گروه‌های تروریستی خواهد شد.

کارشناسان بر این باورند که علاوه بر این عربستان مبالغ هنگفتی نیز به گروه‌های تروریستی و افراط گرا تزریق خواهد کرد تا فعالیت‌هایی مخالف با وحدت و همچنین تروریستی خود را افزایش دهند.

در این سفر سه روزه صالح ابن ابراهیم به پاکستان برای شرکت در مراسم سالگرد تاسیس حزب افراط‌گرای «جمعیت علمای اسلام» انجام شده است که سرشاخه فکری بسیاری از گروه‌های تکفیری و تروریستی پاکستان است.